top of page

TINGARD sklep jako žádný jiný

Bezešvý odlévaný plastový sklep TINGARD je úspěšnou inovací v oblasti sklepů. V relativně krátké době se odlévané sklepy staly hitem a díky své kvalitě, jednoduchosti instalace a kvalitou zpracování také vyhledávaným produktem stavebníků a zahrádkářů.

Sklepy TINGARD jsou odlévány jedinečnou technologií rotačního odstředivého lití, tento technologický postup zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost výrobků. Díky technologickému postupu odstředivého lití, sklep nemá žádné svařované spoje , které u jiných výrobců, dodávajících sklepy ze svařovaných plastů rády praskají.

TINGARD stroj.bmp

Sklepy TINGARD jsou vyráběny z polyetylenu o vysoké hustotě - HDPE. Tento jedinečný materiál se používá v potravinářství a je znám svými výhodami, ze stejného materiálu jsou vyráběny například prkénka na krájení potravin. Použitý polyethylen je zdravotně nezávadný a ECO FRIENDLY, je určen pro dlouhodobé skladování potravin, nevylučuje žádný odér a není náchylný k absorpci pachů.  

Všechny dodávané sklepy jsou certifikovány pro použití v zemích EU a opatřeny značkou CE.

а10.jpg

Sklepy jsou osazeny ventilačními vzduchovými vývody, které zaručují díky fyzikálním vlastnostem přirozenou cirkulaci vzduchu.

ventilace.jpg

Společnost TINGERPLAST za posledních 10 let vyrobila a prodala přes 8000 ks. sklepů. Sklepy TINGARD se prodávají ve více než 10-ti zemích EU, především v Německu, Švýcarsku, Rakousku, České a Slovenské republice, Polsku a pobaltských státech, dále také v Anglii, Japonsku .

 

Sklepy TINGARD vyrábí společnost TINGERPLAST , která je součástí rozšířeného průmyslového holdingu TINGER HOLDING. 

bottom of page